Deň otvorených dverí január 2023

Deň otvorených dverí január 202309.03.2023 DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ JANUÁR 2023

DOD patrí medzi obľúbené podujatia, na ktorom makáme na 100%. Uchádžači o štúdium na našej škole si tak vedia prísť pozrieť, ako to u nás vyzerá a čo sa u nás všetko vyučuje. Nie sme klasická škola a preto neponúkame ani klasické štúdium a klasické predmety. Naši žiaci si počas 4 ročného štúdia stihnú užiť kopec podujatí a kurzov, ktoré si pre nich každý rok prichystáme, ale i mnoho zaujímavých a netradičných predmetov, ako sú kriminalistika, ochrana osôb a majetku, bezpečnostné právo, špeciálna bezpečnostná príprava, špeciálna telesná výchova a mnoho ďalších.

Ak si naše DOD nestihol a chceš ísť študovať k nám na školu, nezúfaj. Na našej webovej stránke nájdeš kopec materiálu ohľadom našej školy a na našom youtube kanály zas kopec videí, ktoré sme pre teba počas našich podujatí natočili.

Ak nenájdeš informáciu, ktorú potrebuješ vedieť, neváhaj nás kontaktovať priamo.