Vybavenie školy

Defibrilátor, vybavenie na kriminalistiku (miesto činu), každá učebňa je vybavená veľkoplošnou obrazovkou, blaze pods, penalty boxy, laserové strelnice, airsoftové zbrane. V priestoroch školy je k dispozícii úpolová telocvičňa na bojové umenia a športy, laserová strelnica, vybavenie na florbal a boxovací mech, ktorý meria silu kopu, vybavenie na bedminton, ale môžeme sa pochváliť aj vonkajším WorkOutovým ihriskom.

Pre fanúšikov gymnastiky a parkúru máme k dispozícii airtrack - špeciálna žinenka na nácvik akrobatických prvkov a mnoho ďalších pomôcok na šport.

Ak ste milovníkom športu a venujete sa mu na amatérskej, výkonnostnej alebo profesionálnej úrovni,  u nás na škole budete mať ideálne podmienky na to, aby ste sa v týchto aktivitách rozvíjali i naďalej.

381_sosoom_plazmova_led_tv_v_kazdej_triede.jpg
381_sosoom_ukazka_strelnica.jpg