Všeobecné informácie

Slovenská národná federácia AIKIDO je občianske združenie, ktoré založil zakladateľ našej školy pán Kurilla. Ide o občianske združenie, ktoré sa venuje podpore a rozvoju nie len športu a bojových umení, ale aj podpore vzdelávania na našej škole. Pokúsme sa spolu vylepšiť materiálno-technické vybavenie našej školy a doprajme žiakom to najlepšie. Naše deti si to zaslúžia!

Čo ma to bude stáť?

Nič. Ak by ste tak neurobili, tieto 2 % nezískate vy, ale daňový úrad ich odvedie do štátneho rozpočtu. Ak však prispejete, peniaze sa dostanú priamo k vašim deťom.

Je to jednoduchšie, ako sa zdá!

Aby sme vám ušetrili čas, prikladáme jednotlivé postupy a tlačivá:

Postup pre ZAMESTNANCOV
Postup pre FYZICKÉ OSOBY
Postup pre PRÁVNICKÉ OSOBY

Ako môžem ešte pomôcť?

Budeme radi, ak o nás dáte vedieť svojim priateľom a známym a budete túto stránku zdieľať na sociálnych sieťach. Podporíte tým vaše deti.

Časové lehoty pre tých, ktorí chcú poukázať % zo zaplatenej dane:

15.2.2024 – posledný termín pre zamestnancov, aby požiadali zamestnávateľov o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb

02.04.2024 – posledný termín na podanie daňového priznania pre fyzické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane (3% v prípade dobrovoľníkov).

02.04.2024 – posledný termín na podanie daňového priznania pre právnické osoby – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane – POZOR! ak chce právnická osoba poukázať 2% z dane, termín na podanie daňového priznania je zároveň aj posledným termínom na darovanie financií vo výške 0,5%. Ak právnická osoba nedaruje 0,5%, tak v roku 2023 môže poukázať iba 1,0% z dane.

02.04.2024 – termín pre zamestnancov na podanie Vyhlásenia o poukázaní 2% z dane (spolu s Potvrdením o zaplatení dane)

Údaje občianskeho združenia:

Právna forma: Občianske združenie