Deň otvorených dverí

Deň otvorených dverí je obľúbená udalosť našej školy, ktorú organizujeme pre vás, našich uchádzačov. Každoročne pripravujeme spolu so  žiakmi zaujímavý program, kde vám predvedieme krátke ukážky z bojových umení a necháme vás nahliadnuť na jedinečné predmety, ktoré vyučujeme na škole, ako je kriminalistika, či obchodné právo. Keďže je náš študijný odbor ochrana osôb a majetku, pozývame si na DOD aj predstaviteľov policajného zboru, vojenskej správy, či mestskej polície.

Boli u nás aj známe osobnosti, ako japonský veľvyslanec, taliansky veľvyslanec SR, KAICHO Saito Hitohira z Japonska, predseda Bratislavského samosprávneho kraja, vysokí dôstojníci Ozbrojených síl SR a Policajného zboru SR vrátane dvoch generálov, predstavitelia Únie vojnových veteránov Slovenskej republiky,  Tomi Kid Kovács, Iľja Škondrič, Laci Strike, Nespi, Strapo, ...... Ukážeme vám aj naše priestory, v ktorých budete tráviť svoje chvíle, keď sa stanete našimi žiakmi.

 Virtuálny DOD :

  • Príhovor riaditeľa školy
  • Virtuálna escape room
  • Virtuálna prehliadka školy
  • Otázky a odpovede

Termíny (Je nutné sa registrovať vopred) : Registrácia

18. 3. 2021 (štvrtok) o

- 15:00 

- 18:00 


20. 3. 2021 (sobota) o
- 10.00 

- 13.00

Po registrácii Vám bude zaslaný email s potvrdením registrácie a deň pred podujatím bude zaslaný email s linkom na pripojenie k DOD.


Videozáznam posledného dňa otvorených dverí :

Opýtajte sa nás