Registrácia

Keďže si dávame záležať na tom, aby mali uchádzači o štúdium na našej škole čo najviac informácií, rozhodli sme sa aj tento rok pre Vás zorganizovať Deň otvorených dverí, ktorý bude prebiehať PREZENČNE. Čaká Vás prepracovaný program a mnoho zaujímavých informácií a zážitkov, ktoré Vás určite presvedčia, aby ste si vybrali našu školu pre Vaše budúce štúdium.

Vzhľadom k dnešnému rozhodnutiu Vlády SR o zavedení núdzového stavu a zákazu vychádzania Vás zajtra, 25. 11. u nás v škole nebudeme môcť privítať. Zajtra sa teda DOD neuskutoční prezenčnou formou, prosím neprichádzajte, nebudeme Vás môcť pustiť.

Vzhľadom k tomu, že nedošlo k rozhodnutiu uzavrieť školy, pripravili sme si pre Vás zajtra o 9:00 a o 11:00 živé vysielanie, na ktorom Vám online predstavíme to, čo by sme Vám ukázali aj fyzicky v škole. Ak sa teda na DOD zaregistrujete, dostanete emailom link na streamované DOD.

Prezenčný termín DOD: 15.01.2022   11:00 - 12:30 hodRegistrovať sa musí každá osoba (ak za rodinu prídu 2, obaja sa musia registrovať zvlášť).

Meno:


Priezvisko:


Email:


Telefón:


Vek:


Kraj:


Súhlas so spracovaním osobných údajov